Merhabalar,

 

Ülkemizin geleceğine yön verecek donanımlı insanlara, modern ve kaliteli eğitim hizmetlerinin sunulması en doğal hak ve başarılı, dinamik , uluslar arası platformda söz sahibi bir toplum olabilmenin de vazgeçilmez koşullarıdır. 21. Yüzyılda, tüm dünyaya bakıldığında özellikle eğitimde başarı sağlamış ülkelerin teknolojinin sahibi oldukları ve dünya ekonomisini kontrol ettikleri görülmektedir.

 

Her birimiz ülkemizin yarınlarında etkili olacak bireysel ve tüzel sorumluluklar taşımaktayız. Her yeni günün, hayatın her alanında getirdiği değişim ve yeniliklerin baş döndürücü hızına bizlerde kendi iş alanlarımızdaki yenilikleri takip ederek ayak uydurmaya çalışıyoruz.

 

Ekip olarak bu hızlı değişim sürecini ve yeni bilgileri aynı duyarlılıkla aktarmaya, yorumlar getirmeye ve sizlere sunmaya gayret ediyoruz. Donanımlı, kurum bireyleri yetiştiren ve kaliteli hizmetler sunan kurumumuzun başarısında şüphesiz, sizlerle kurulan karşılıklı iletişim ve etkileşimin neticesinde vermiş olduğunuz desteğin katkısı oldukça büyüktür.

 

Seminer ortamlarında, katılımcıların büyük bir aidiyet duygusu ile bizlere yönelttiği sorular, eleştiriler, merak ettikleri konular, düşünceler, yorum ve değerlendirmeler, eğitim başta olmak üzere diğer tüm hizmetlerimizde en iyiyi yakalayabilmek için en büyük motivasyonumuz olmaktadır. Bu gönüllü birliktelik ve duyarlılık için sizlere teşekkür ediyoruz.

 

“Mevzuat” ve “iyi yönetim” alanlarında güncel ve önem taşıyan sorunları sizlere, en yetkili ve etkin uzmanlar vasıtasıyla aktarmayı ilke edinen Mali Yönetim ve Denetim, 14 yıldır olduğu gibi önümüzdeki dönemlerde de aynı duyarlılıkla hizmetlerini sürdürmeyi hedeflemektedir.

 

Sizlerinde değerli katkıları ile değişimin, yeniliklerin, gelen her yeni günün ve yılın, çabalarımıza katkılar sunduğunu bilmenizi istiyoruz.

 

Saygılarımla,

 

Mehmet DİNÇ

Yönetim Kurulu Başkanı